ABERYSTWYTH UNIVERSITY
SUMMER ENGLISH AND COMMUNICATIVE SKILLS COURSE

ABERYSTWYTH UNIVERSITY - SUMMER ENGLISH AND COMMUNICATIVE SKILLS COURSE

Aberystwyth jest atrakcyjnym, nadmorskim miastem położonym w zachodniej Walii, nad zatoką Cardigan. W czasach żaglowców był ważnym portem z którego wyruszano w podróże po oceanach całego świata. Obecnie jest tam wielka przystań jachtowa. Miasto szczyci się Biblioteką Narodową w której znajduje się 7 milionów woluminów, w tym wiele starodruków.

Studenci niezwykle cenią sobie atmosferę oferowaną przez uniwersytet i są zadowoleni z jakości nauczania i organizacji zajęć. Na uniwersytecie studiuje 9 tysięcy studentów.

SUMMER ENGLISH AND COMMUNICATIVE SKILLS COURSE

Wiek: 17+  
Poziom: A2 - B2 

Program kursu kładzie nacisk na doskonalenie umiejętności komunikacji w języku angielskim, płynność wypowiedzi i rozumienie języka mówionego. Lekcje są prowadzone w międzynarodowym środowisku uniwersyteckim. Nieodłącznym elementem kursu jest praca w grupach, dyskusje czy odgrywanie ról, które dają studentom dużo okazji do wypowiedzi. Odpowiednio dobrane do każdego poziomu zagadnienia pozwalają na urozmaicenie zajęć i szybki postęp.

The popular English and Communicative Skills Course gives you the opportunity to develop your language and communication skills in a friendly, cosmopolitan university environment.

The course has a strong focus on spoken communication, and involves 20 hours of class time. Classes are lively, creative and interactive, and the social programme ensures you have opportunities to explore the area, make friends, and develop your English skills outside the classroom too.

Kurs 2 tygodniowy:

 • 40 lekcji + 10 godzin zajęć dodatkowych,
 • 1 wycieczka całodniowa np.: Chester, Liverpool, Manchester,
 • 2 popołudniowe np.: Powis Castle, piesza wycieczka do Ynyslas Nature Reserve,
 • zajęcia kulturalne, towarzyskie i sportowe,
 • do dyspozycji wszystkie pomieszczenia uniwersyteckie: biblioteka, centrum multimedialne i laboratorium językowe, Students’ Union, stołówka, bary, kawiarnie, sklepy, sale i boiska sportowe, basen, korty tenisowe.

Zakwaterowanie w akademikach: 1-osobowe pokoje, kuchnia - bez wyżywienia.

Terminy i ceny:

 • 15 lipiec 2019  £ 780.00 
 • 29 lipiec 2019  £ 780.00 
 • 12 sierpień 2019  £ 780.00 
 • 27 sierpień 2019  £ 780.00